Nová aplikácia pre tablety
Vodovodní baterie XS až XL
GROHE Blue® Konfigurátor
Grohtherm 2000 New
Spočítajte si úsporu!
Katalógy GROHE na jednom mieste

Úsporné vodovodní baterie GROHE EcoJoy™

Podívejte se, které koupelnové vodovodní baterie s technologií GROHE EcoJoy™ získali nejlepší možné hodnocení (4 hvězdičky) v rámci klasifikačního systému WELL (Water Efficiency Label).

Značení WELL vzniklo na podporu zodpovědného přístupu ke spotřebě vody a aby se zajistil snadno pochopitelný systém hodnocení pro spotřebitele i profesionály.
Viac

Značka GROHE

Značka GROHE byla založena v roce 1936 a v současnosti je evropským i světovým lídrem na poli výrobců a dodavatelů vodovodních baterií a sanitární techniky s celosvětovým tržním podílem ve výši zhruba 8 %.

Veškeré produkty GROHE (vodovodní baterie, sprchy a sanitární technika) se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Společnost GROHE je jedinou společností v sanitárním průmyslu, která obdržela ocenění "reddot: návrhářský tým roku" a byla také první společností která v roce 1988 obdržela celosvětově prestižní ocenění za design "reddot design award". Od té doby získala celkem 27 těchto ocenění, včetně 5ti „reddot: nejlepší z nejlepších“.
Více
Rainshower Sprchový systém na omítku